Aktuality

Aukce byla úspěšně ukončena 11.11.2016. Děkujeme všem zúčastněným umělcům, dražitelům a vám všem ostatním přejeme příjemnou zábavu při prohlížení fotek těchto úžasných originálních uměleckých děl.

Vytvořte si vlastního

Na eshopu Urban Vinyl CZ si můžete zakoupit čisté nepomalované figurky Kidrobot Munny, ale například i Artoyz Elements a Toy2R Qee, a vytvořit si vlastní design.

Kdo je Munny?

Munny má nekonečně mnoho tváří, podob a nálad. DIY figurka z věhlasné dílny Kidrobot je na začátku bez výrazu, aby se pod rukama umělců proměnila v neopakovatelný designový kousek. Poslali jsme figurky Munny třinácti českým a slovenským designérům. Vznikla tak jedinečná série designových hraček, které mají nejen umělecký, ale i sociální rozměr. Vydraženy budou v aukci a celý výtěžek půjde nadaci Dejme Dětem Šanci, která podpoří znevýhodněné děti s uměleckými ambicemi.

Kultovní Munny měří 18 cm a váží necelý půl kilogram. Většinou se prodává čistě bílý. Můžete ho natírat, stříkat nebo ho dotvořit pomocí speciálních nožíků. Původním záměrem téhle DIY figurky totiž bylo nabídnout platformu ostatním umělcům.

Umělci tvoří!

Tak jsme je nakoupili. Poslali je designérům. A oni šli do toho s námi! Za což moc děkujeme. Zapojili se: Vladimír Strejček, Radoslav Kocián (Lacmo), Olda Pavelek, Kubo Dufek, Piano Klavire, Petr Matěj (Sayk), František Kast, Michal Filák (ProroK)Barbora Maštrlová, Lukáš Holinka (Intrika), Michal Škapa (Tron)Martin Juříček a Nikola Vavrous (@Khoma.cz).

Aukce!!!

Ve fotogalerii tak vidíte, že z jedné bílé a nenápadné figurky Munny může vzniknout tolik designových skvostů, které mají svoji sběratelskou hodnotu. Ty se budou vyjímat třeba ve vaší kanceláři, pracovně, obýváku. Vydražit je můžete v aukci Custom Munny 2016, která proběhne online od 28.10.2016 do 11.11.2016 na Facebook stránkách Custom Munny 2016.

Každý Custom Munny bude originálně zabalen, získáte k němu certifikát prokazující jeho originalitu a pozveme vás na slavnostní předání a setkání s autory!

Logo, koncept a grafický design výstavy v obchodě SCHNIRCH by Intrika Design. Intrika Design Management MMXVI, all fights reserved.